Hakkımızda

2007 yılında kurduğumuz Mar Alüminyum faaliyetlerine; alüminyum korkuluk, alüminyum doğrama, cephe sistemleri ve cam balkon sistemleri olarak devam etmektedir.

Alüminyum son yıllarda gerek uzun ömürlü yapısı gerekse görselliği ile; bina dış cephelerinde çok yaygın kullanılan ve tercih edilen bir ürün olmuş, sektördeki ayrıcalığını geçte olsa yakalamıştır.

Firmamız bünyesine kattığı cam balkon sektörüne öncülük yapmakta olup, her biri çok önemli olan özel projelerde yer almış ve konut sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı başarmış ve aynı zamanda bu yolda devam etmektedir.

Mar Alüminyum olarak bizler Ar-Ge'sine önem veren, önce güven diyen; güvenle estetiği birleştiren anlayışımızla, bilgi ve tecrübelerimizi değerli müşterilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Firmamız, son dört yılda Gürsan Alüminyum Alurail korkuluk sistemlerinin İstanbul bölge bayisi olarak çalışmaktadır.

Kare ve dikdörtgen kesitli korkulukları bugün geldiği çizgiye başarı ile taşımış olup, uygulama, montaj, profil ve aksesuar satışı sektöründe öncü bir firmadır.

Firmamızın öncelikli hedefi yapmış olduğu tüm işlerde ;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenlik
  • Estetik
  • Makul fiyat

Sıralamasından yola çıkarak, doğru detay ve çözümlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Saygılarımla
Doğan Filiz